XV Festiwal Zdrowia im. Zbigniewa Kociuby w Busku-Zdroju - 29.09.2017r.

3 października 2017

XV Festiwal Zdrowia im. Zbigniewa Kociuby w Busku-Zdroju, który odbył się 29 września 2017r., to ważne wydarzenie, na którym nie mogło nas zabraknąć. Wiadomo, że zdrowie to wysoko ceniona wartość, wiadomo również, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

Tegoroczny Festiwal wniósł temat przewodni: "Zdrowie psychiczne społeczeństwa - wyzwania i zagrożenia XXI wieku". Zaproszeni prelegenci przekazali zebranym istotne informacje jak dbać o zdrowie psychiczne aby cieszyć się życiem w dobrym zdrowiu. Jedno jest pewne - aktywność fizyczna jest doskonałą formą odreagowania napięć i stresów. Zatem bierzmy się do działania - spacer, bieganie, gra w piłkę, jazda na rowerze, itp., wybór należy do Ciebie! Przekaz istotnych treści zaprezentowanych na Festiwalu przez prelegentów umilił występ artystyczny na temat zdrowego żywienia w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Stępocicach.

Autor: Barbara Foryś; Foto: Barbara Foryś

• Powiększ zdjęcie Nasze uczennice podczas spotkania