"Praktyka mediacji - mediacja rówieśnicza" - w odwiedzinach u naszych Przyjaciół w I LO w Busku-Zdroju - 17.03.2016r.

31 marca 2016

W dniu 17.03.2016r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszego Ośrodka - Michał Zarębski i Wojciech Pawlak wraz z opiekunami - Panią Małgorzatą Witczak i Panią Barbarą Foryś wzięli udział w Warsztatach Młodzieżowych pn. "Praktyka mediacji - mediacja rówieśnicza".

Warsztaty były prowadzone przez Prezesa Stowarzyszenia Mediatorów Polskich - Pana Jerzego Śliwę, a spotkanie odbyło się w I Liceum Ogólnokształcącym w Busku-Zdroju. Uczestnicy ćwiczyli m.in. umiejętności komunikacyjne oraz mieli okazję w praktyce poznać zasady i przebieg mediacji jako sposobu rozwiązywania konfliktów.

Autor: Małgorzata Witczak, Barbara Foryś

• Powiększ zdjęcie Przedstawiciele Samorządu naszego Ośrodka wraz z opiekunami oraz prezes Jerzy Śliwa

• Powiększ zdjęcie Nasi wychowankowie podczas ćwiczenia umiejętności komunikacyjnych

Nasi wychowankowie podczas ćwiczenia umiejętności komunikacyjnych