"Niech cię Pan błogosławi" - modlitewne spotkanie z ks. Jarosławem Góralskim oraz Odnową w Duchu Świętym - czerwiec 2022r.

26 czerwca 2022

Dnia 22 czerwca 2022r. zostało zorganizowane w Ośrodku spotkanie modlitewne pn. “Niech Cię Pan błogosławi” z ks. Jarosławem Góralskim oraz Odnową w Duchu Świętym z parafii św. br. Alberta Chmielowskiego w Busku – Zdroju.

Przed przybyciem gościa przygotowywałam wychowanków do owocnego przeżycia czasu modlitwy poprzez śpiew pieśni religijnych. Na początku spotkania ks. Jarosław przywitał się z przybyłymi uczestnikami, przedstawił się i wprowadził uczniów w modlitewną atmosferę. Wspólną modlitwę śpiewem akompaniowałam ma gitarze. Modlitwę o Boże błogosławieństwo poprzedziło rozważanie fragmentu z Pisma Świętego. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Na zakończenie wszyscy w postawie stojącej uwielbiliśmy Jezusa za Jego miłość i to wszystko, co zdziałał tego popołudnia w naszych sercach.

Organizator spotkania katechetka Monika Zych

Autor: Monika Zych