Microsoft Innovative Educator Expert w naszym Ośrodku

25 czerwca 2021

Kochani!

Osobisty rozwój jest również rozwojem całego Ośrodka!

W poprzednim roku szkolnym zgłosiłam się do Programu Microsoft Innovative Educator Expert. W oparciu o moje dotychczasowe zaangażowanie we wdrażanie w naszym Ośrodku usługi Office 365 dl Edukacji, zostałam przyjęta do programu.

Oto fragment listu od firmy Microsoft:

Gratulujemy wyboru jako eksperta Microsoft Innovative Educator na lata 2020-2021! Każdego roku Microsoft wybiera Innovative Educator Experts, którzy są częścią tej ekskluzywnej globalnej społeczności, która toruje jej rówieśnikom drogę do dzielenia się pomysłami, wypróbowywania nowych podejść i uczenia się od siebie nawzajem. Inspirują nas Twoje osiągnięcia i nie możemy się doczekać współpracy z Tobą przez cały rok i nie tylko.

Dołączysz do grona najbardziej niesamowitych nauczycieli, którzy wspierają dzisiejszych uczniów w tworzeniu świata jutra. W firmie Microsoft uważamy, że sama technologia nie może rozwinąć umiejętności uczniów XXI wieku. To jest akcelerator, ale siła zmian leży w nauczycielach. Dlatego właśnie zbliżamy twórców zmian, takich jak Ty, do rozpoznawania i rozwijania Twoich osiągnięć.

Zostałeś wybrany na eksperta MIE, ponieważ jesteś samoukiem, pasjonujesz się swoją pracą, masz prawdziwego ducha współpracy i starasz się inspirować uczniów nieszablonowym myśleniem o technologii w edukacji. Doceniamy twoją pomysłowość i ducha przedsiębiorczości. Jako agenci zmian osiągnęliście doskonałość w edukacji, korzystając z technologii i mediów społecznościowych. Jesteśmy wdzięczni za możliwość wykorzystania Twojego entuzjazmu i umożliwienia innym czerpania korzyści z tego, co jest Twoją pasją.

Dziękuję wszystkim nauczycielom i uczniom za coraz większe zaangażowanie w korzystaniu z chmurowych aplikacji Office 365 dla Edukacji!!!

MIEE Monika Zych

Autor: Monika Zych