Akcja "I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM" - grudzień 2021r.

8 grudnia 2021

Dnia 6 grudnia 2021 roku w ramach akcji pn. „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem" Święty Mikołaj przygotował upominki dla uczniów Szkoły Podstawowej naszego Ośrodka.

Niestety w tym roku, z uwagi na pandemię, nie udało mu się osobiście wręczyć prezentów każdemu uczniowi. Pomocnicy Mikołaja – wolontariusze z I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Busku - Zdroju pod opieką nauczycielek: pani Agaty Iwan i pani Aleksandry Buckiej dostarczyli podarunki, które zostały rozdane dzieciom. To był magiczny dzień! Wymarzone, wspaniałe prezenty sprawiły naszym podopiecznym wiele radości. Byli nimi zachwyceni. Najmłodsi uczniowie swoją wdzięczność za mikołajkową niespodziankę wyrazili najpiękniej jak potrafili, prezentując przedstawienie pod hasłem "W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja". Występ został został nagrany i przekazany młodzieży i nauczycielom z I Liceum Ogólnokształcącego w Busku-Zdroju. Seredecznie dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Busku – Zdroju za ogromne zaangażowanie w akcję „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”, która sprawiła uczniom Szkoły Podstawowej SOSW w Broninie wiele radości i wywołała uśmiech na ich twarzach. Dziękujemy za Waszą dobroć i wielkie serca.

Organizatorzy: I. Sobik, A. Kiełb, M. Trzęsak, A. Bucka, I. Szymczyk, A. Kłuskiewicz, J. Smulczyńska, A. Karpińska, A. Łukasik, An. Łukasik, D. Szcześniak.