II Międzypowiatowy Konkurs „Mój zawód- moja przyszłość” - 16.06.2023r.

22 czerwca 2023

Ogromny sukces uczennic z SOSW w Broninie w II Konkursie Międzypowiatowym „Mój zawód- moja przyszłość” zorganizowanym przez Powiatowy Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Busku-Zdroju: pod honorowym patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty Pana Kazimierza Mądzika.

Zadaniem konkursowym było:

:· Dla uczniów szkół podstawowych wykonanie pracy plastycznej inspirowanej wyobrażeniem zawodu jaki dany uczeń chciałby/mógłby wykonywać w przyszłości.

· Dla uczniów szkół ponadpodstawowych wykonanie prezentacji multimedialnej związanej z wykonywaniem z pokolenia na pokolenie takiego samego zawodu, dziedzictwa rodzinnego czy realizowanie wspólnych pasji

Konkurs składał się z dwóch etapów: wewnątrzszkolnego i międzypowiatowego.

W dniu 16.06.2023 rozstrzygnięto drugi etap konkursu podczas którego uczennice Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Broninie osiągnęły spektakularny sukces. Wśród 25 uczestniczących szkół i 48 prezentowanych w drugim etapie prac z powiatów buskiego, kazimierskiego i pińczowskiego praca plastyczna Kornelii „W przyszłości będę…” została wyróżniona w najmłodszej kategorii wiekowej, a prezentacja multimedialna Sylwii „Rodzinne tradycje zawodowe” zajęła pierwsze miejsce.

Autor: Ewelina Wiśniewska,Monika Zych