Szkolny Turniej Tenisa Stołowego - 04-05.03.2024r.

25 marca 2024

W dniach 04-05 marca 2024r. w naszym Ośrodku odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Celem turnieju było min.: popularyzacja gry w tenisa stołowego wśród uczniów, aktywne spędzanie czasu wolnego, integracja dzieci i młodzieży oraz umożliwienie pasjonatom tenisa stołowego sprawdzenie swoich umiejętności podczas rywalizacji sportowej a także wyłonienie reprezentacji na Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego.

Mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym" do dwóch przegranych setów. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:

- w kategorii dziewcząt:

• I MIEJSCE - zdobyła Wiktoria Łabuz (uczennica klasy III Szkoły Przysposabiającej do Pracy),
  • II MIEJSCE- zdobyła Weronika Łapa (uczennica klasy III Branżowej Szkoły I Stopnia),
  • III MIEJSCE - zdobyła Klaudia Jędrzejowska (uczennica klasy II Branżowej Szkoły I Stopnia).

- w kategorii chłopców:

• MIEJSCE - zdobył Konrad Misztal (uczeń klasy II Branżowej Szkoły I Stopnia),
  • MIEJSCE - zdobył Jakub Seweryn (uczeń klasy III Branżowej Szkoły I Stopnia),
  • MIEJSCE - zdobył Przemysław Nowak (uczeń klasy II Branżowej Szkoły I Stopnia).

Uczniowie, którzy zajęli miejsca na podium otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatorów turnieju, zaś pozostali uczestnicy symboliczne upominki. Zawody przebiegały w zdrowej, sportowej atmosferze. Podczas rozgrywek można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Autor: Ilona Pyrz; Foto: Małgorzata Władna, Ilona Pyrz