IV Buski Festiwalowy Bieg Dla Zdrowia - 31.05.2019r.

3 czerwca 2019

W dniu 31.05.2019r. odbył się IV Buski Festiwalowy Bieg dla Zdrowia zorganizowany dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu buskiego w ramach XVII Festiwalu Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby, w którym również uczestniczyła 6-osobowa grupka z SOSW w Broninie w skład, której wchodziły: 4 dzieci ze szkoły podstawowej i 2 uczennice ze Szkoły Branżowej I Stopnia.

Wszyscy uczestnicy, w tym uczniowie naszego Ośrodka po rozgrzewce, wystartowali spod budynku ZSTI W Busku-Zdroju w kierunku Parku Zdrojowego pod Muszlę Koncertową, gdzie znajdowała się meta. Na Muszli Koncertowej młodzież i dzieci mogły wziąć udział w konkursie o tematyce zdrowotnej. Wydarzenie zakończyło wręczenie dyplomów dla szkół i podziękowań dla nauczycieli. Jak co roku imprezie sprzyjała piękna, słoneczna pogoda.

Autor: Ilona Pyrz; Foto: Ilona Pyrz

• Powiększ zdjęcie wspólne zdjęcie