Konkurs na "Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową i Noworoczną" - 03.12.2020r.

6 grudnia 2020

Boże Narodzenie to magiczny czas i doskonała okazja, żeby wysyłać kartki świąteczne do krewnych, przyjaciół i znajomych. Przesyłanie życzeń to także wspaniała tradycja, którą warto pielęgnować. Kultywując tradycje związane ze świętami Bożego Narodzenia w dniu 03.12.2020r. w naszym Ośrodku został rozstrzygnięty szkolny konkurs na "Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową i Noworoczną".

Celem konkursu było umożliwienie uczniom zaprezentowania swojego talentu, popularyzowanie polskich tradycji świątecznych, rozwijanie zdolności plastycznych dzieci
i młodzieży oraz uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

W tym roku szkolnym do konkursu zgłoszono 63 kartki świąteczne. Uczniowie własnoręcznie wykonali przepiękne i oryginalne kartki, wykorzystując różnorodne techniki plastyczne oraz materiały. Wykazali się przy tym dużą starannością, pracowitością i pomysłowością. Wybór tych najpiękniejszych okazał się niełatwy. Po długich obradach Komisja Konkursowa w składzie: Pan Dyrektor Wiesław Waga, Pani Dyrektor Jolanta Żurek i Pani Dyrektor Iwona Bąk wyróżniła następujące prace uczestników konkursu:

• Gabriela, Wiktora, Sebastiana, Jakuba, Macieja, Filipa – Szkoła Podstawowa,
  • Klaudii, Natalii, Wiktorii – Szkoła Branżowa I Stopnia,
  • Edyty, Wiktorii, Wojtka – Szkoła Przysposabiająca do Pracy,
  • Piotra – nauczanie indywidualne.

Zwycięzcy oraz wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. Dziękujemy uczestnikom konkursu, gratulujemy zwycięzcom!

Organizatorami konkursu były Panie: Małgorzata Władna, Ewelina Wiśniewska, Bożena Gradzik, Małgorzata Tetela, Agnieszka Śmiech.

Autor: A. Śmiech, M. Władna; Foto: M. Władna, E. Wiśniewska