Akcja "Przynieś Misia" - 23.11.2021r.

26 listopada 2021

Fundacja Miśka Zdziśka "Błękitny Promyk Nadziei" z Jędrzejowa zorganizowała zbiórkę pluszowych misiów, zabawek, książeczek, kolorowanek i przyborów szkolnych na rzecz dzieci ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach oraz Oddziałów Pediatrycznych. Nie jesteśmy obojętni na los drugiego człowieka i bez zastanowienia przyłączyliśmy się do tak wspaniałej akcji.

Dnia 23 listopada 2021r. gościliśmy w Fundacji Miśka Zdziśka w Jędrzejowie, przekazując misie, zabawki, puzzle, kolorowanki, gry edukacyjne i przybory szkolne. Były to owoce wielkich serc uczniów i nauczycieli naszego Ośrodka. 25 listopada obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia, wtedy zebrane zabawki znajdą swoich nowych właścicieli. Jesteśmy pewni, że uda nam się wywołać choć kilka uśmiechów na twarzach dzieciaków.

Po raz kolejny wszyscy udowodniliśmy, że dobro jest na wyciągnięcie ręki, i że razem możemy robić wielkie rzeczy.

Autor: Iwona Sobik; Foto: Iwona Sobik