Zapraszamy do udziału w konkursie pn. „Paszport Świętokrzyski” organizowanego przez Wojewodę Świętokrzyskiego.

Szanowni Państwo – Drodzy Rodzice,

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z województwa świętokrzyskiego.

• Głównym celem konkursu jest wyłonienie najciekawszego projektu „Paszportu Świętokrzyskiego” na podstawie zaprezentowanych wyjątkowych miejsc w województwie świętokrzyskim.

Pozostałe cele konkursu:

• rozwijanie zainteresowań regionem świętokrzyskim, jego historią i tradycją;
  • rozwijanie i promowanie talentów plastycznych;
  • kształtowanie wyobraźni i inwencji twórczej dzieci i młodzieży;
  • kształtowanie umiejętności posługiwaniu się rożnymi technikami artystycznymi;
  • motywowanie uczniów do poszanowania wiedzy i umiejętności;
  • rozwijanie zdolności manualnych.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach:

I kategoria: uczniowie szkół podstawowych (kl. I-III)

II kategoria: uczniowie szkól podstawowych (kl. IV- VIII)

Więcej informacji dotyczących konkursu znajdziecie na stronie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach w zakładce:

Biuro-prasowe/Aktualności/Atrakcje na Dzień Dziecka - Paszport Świętokrzyski lub pod linkiem:

Zainteresowanych  udziałem w konkursie prosimy o zgłaszanie się do dnia 08.06.2020r. (poniedziałek) do pań: A. Ćwiertnia nr tel. 798 527450, A. Wirecka nr tel. 516 177 603 lub K. Pasternak nr tel. 661 833 596.

Czekają atrakcyjne nagrody!

MAMY ZWYCIĘSTWO!!!

GABRIEL ZYCH - UCZEŃ OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO W BRONINIE ZWYCIĘZCĄ KONKURSU WOJEWODY ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ZBIGNIEWA KONIUSZA POD HASŁEM „PASZPORT ŚWIĘTOKRZYSKI”

Dzień 30 czerwca 2020 roku jest dla nas wielką radością! Gabriel Zych - uczeń Szkoły Podstawowej w naszym Ośrodku w Broninie otrzymał I miejsce w Konkursie Wojewody Świętokrzyskiego Zbigniewa Koniusza pod hasłem “Paszport Świętokrzyski” ogłoszonym z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka.

2 lipca 2020
Monika Zych
Czytaj więcej o: MAMY ZWYCIĘSTWO!!!

Rozstrzygnięcie Konkursu „Paszport Świętokrzyski”

SZANOWNI  PAŃSTWO!

Dla Szkół Podstawowych przygotowany został Konkurs pn. „Paszport Świętokrzyski” polegający na prawidłowym wykonaniu zadań dotyczących tematyki naszego regionu, jego historią i tradycją oraz przygotowaniu pracy plastycznej.

W konkursie wzięło udział czworo uczniów:

- Jagoda Gałka

- Gabriel Zych

- Jakub Fijołek

- Stanisław Sadowski.

Wybrane  i najładniejsze prace zostały opublikowane przez Organizatora na portalu społecznościowym  Facebook Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach.

Spośród wszystkich nadesłanych prac, komisja wybrała 10 najlepszych, a w nich znalazła się m.in. praca naszego ucznia Gabriela Zycha.

Wchodząc w link poniżej możemy oddać głos:

Aby praca miała szansę na zwycięstwo trzeba dać łapkę w górę (polubić).
Kliknij!!!!!!!

Daj znać znajomym!

O wyłonieniu zwycięzcy będzie decydować liczba punktów- jedno polubienie (like) to 1 punkt .

Praca, która zdobędzie największą liczbę głosów  wygrywa!

DZIĘKUJEMY LICZYMY NA WASZE  WSPARCIE – ORGANIZATORZY.

22 czerwca 2020