Dzień Bibliotekarza

Uczniowie Szkoły Podstawowej przed zbilżającym się Dniem Bibliotekarza z ogromnym zapałem zaczęli wykonywać laurki dla pań z biblioteki. Wycinali, malowali, ozdabiali karteczki z wielkim przejęciem. Dzieci włożyły w swoje prace dużo serca i wdzięczności za okazaną serdeczność. Wspominali spotkania w Szkolnej Bibliotece oraz wizytę w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej, w których słuchali bajek, baśni i opowiadań.

W bieżącym roku szkolnym uczniowie mają szczególną okazję podziękować za możliwość wypożyczania nowych, ciekawych, kolorowych książek zakupionych w ramach programu "Książki naszych marzeń".

W dniu 06.05.2016r. Ania, Gabrysia i Wiktoria odwiedziły Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Busku-Zdroju, gdzie złożyły najserdeczniejsze życzenia Pani Dyrektor Ewie Marciniec oraz Pani  Elżbiecie - bibliotekarce z działu dziecięcego. Uczniowie wszystkich oddziałów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum zaskoczyli naszą Panią Bibliotekarkę - Iwonę Bąk ogromem laurek i gorącymi uściskami.

Wszystkim Pracownikom Bibliotek, w ten szczególny Dzień Bibliotekarza, składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo sukcesów w pracy zawodowej, uśmiechu na twarzy, niech każdy dzień będzie owocny i twórczy, a kontakt z czytelnikiem oraz z książkami zawsze przynosił satysfakcję.

Uczniowie SOSW w Broninie

Autor: Aleksandra Kłuskiewicz

Przygotowywnie laurek przez uczniów

• Powiększ zdjęcie Uczennice składają życzenia Dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej - Pani Ewie Marciniec