Nauczyciele w szkolnych ławach 19 czerwca 2026r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
23 czerwca 2026

My nauczyciele też jesteśmy uczniami 

W miniony piątek uczestniczyliśmy w szkoleniu pt. „Procedura Niebieskie Karty krok po kroku w sytuacji rozpoznania przemocy”.

Było to ważne spotkanie, które przypomniało nam, jak odpowiedzialnie reagować w sytuacjach, gdy istnieje podejrzenie przemocy wobec dziecka lub rodziny. Dowiedzieliśmy się m.in., jak rozpoznawać niepokojące sygnały, jakie działania należy podjąć krok po kroku, jak prawidłowo dokumentować sytuację oraz z jakimi instytucjami współpracować, aby skutecznie pomóc.

Szkolimy się, rozwijamy i poszerzamy swoją wiedzę, aby jak najlepiej troszczyć się o bezpieczeństwo, dobro i potrzeby naszych uczniów. 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie