Międzynarodowy Dzień Wolontariusza - 05.12.2017r.

6 grudnia 2017

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, obchodzony co roku 5 grudnia, jest świętem ustanowionym przez Organizację Narodów Zjednoczonych w 1985 roku. Ten wyjątkowy dzień jest okazją aby podziękować wszystkim, którzy bezinteresownie działają dla dobra innych.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza składamy wszystkim Wolontariuszom najserdeczniejsze życzenia: satysfakcji z podejmowanych działań, wytrwałości, radości oraz samych sukcesów. Wasza praca i zaangażowanie są nieocenione, są przejawem szlachetnej wrażliwości, empatii i troski o dobro innych.

Radość z pomagania wzbogaca i daje energię do dalszego działania. Na szczególną uwagę zasługują wolontariusze z naszego Ośrodka, którzy chętnie, sumiennie, wytrwale biorą udział we wszystkich działaniach, które mogą pomóc osobą potrzebującym. Nasi uczniowie wolontariusze: Gabriel Zych, Kacper Kwapisz, Jakub Fijołek, Filip Ściana, Karol Fijołek, Gabriela Ciupak, Anna Kowalczyk, Barbara Bielecka, Joanna Gradzik, Angelika Rusek, Damian Kwarciany, Mateusz Czerw, Patrycja Witek, Dominika Węgierek, Wiktoria Kuzon, Krystian Pyk, Dominik Milewski, Jarosław Gałka, Agata Grońska.

Drodzy Wolontariusze, życzymy, by nie zabrakło Wam wytrwałości, siły i wiary w to co robicie. Mamy nadzieję, że swoją postawą będziecie zarażać innych - rodzinę, przyjaciół, znajomych, a dzięki Wam i Waszej pracy otaczający nas świat będzie stawał się lepszy. Życzymy Wam jak najwięcej pozytywnej energii, którą przekazujecie innym.

Autor: Opiekunowie wolontariuszy

• Powiększ zdjęcie Logo