Spotkanie uwielbienia Boga - uwielbienie przemienia serce - 17.05.2018r.

1 czerwca 2018

Dnia 17 maja 2018 roku odbyło sie w Ośrodku spotkanie modlitewne z ks. Marcinem z parafii Bożego Ciała w Busku-Zdroju oraz Odnową w Duchu Świętym z parafii św. br. Alberta Chmielowskiego w Busku-Zdroju.

Przed przybyciem gościa przygotowywałam wychowanków do owocnego przeżycia czasu modlitwy poprzez śpiew pieśni religijnych. Na początku spotkania ks. Marcin przywitał się z przybyłymi uczestnikami, przedstawił się i wprowadził uczniów w modlitewną atmosferę. Przy wspólnej modlitwie śpiewem akompaniowali na gitarze: ks. Marcin, Ryszard ze wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym oraz ja - katechetka Monika Zych. Kolejnym punktem spotkania było świadectwo doświadczenia miłości Boga oraz mocy spowiedzi świętej, którym podzieliła się z nami Dorota wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. Podczas uwielbienia Boga przeplatanego pieśniami do Ducha Świętego uczestnicy podchodzili do ks. Marcina, a on modlił się indywidualnie za każdą osobę. Po modlitwie wstawienniczej ksiądz zaprosił chętne osoby do skorzystania z Sakramentu Spowiedzi Świętej. Ku miłemu zaskoczeniu wielu uczniów skorzystało z Bożego przebaczenia. Na zakończenie wszyscy w postawie stojącej uwielbiliśmy Jezusa za Jego miłość i za to wszystko, co zdziałał tego wieczoru w naszych sercach.

Kochani dziękuję Wam za piękną modlitwę i świadectwo Waszej wiary.

Księże Marcinie dziękujemy za przybycie, modlitwę, posługę w sakramencie spowiedzi oraz upiększenie spotkania grą na gitarze.

Odnowie w Duchu Świętym dziękuję za wspólna modlitwę i świadectwo.

Autor: Monika Zych: Foto: Monika Zych

• Powiększ zdjęcie Wspólne zdjęcie