"Why English?" - 24.05.2018r.

2 czerwca 2018

24 maja 2018 roku w naszym Ośrodku odbył się apel pt. "Why English?", którego celem było:

• rozwijanie zainteresowań przedmiotowych uczniów,
  • rozwijanie wiedzy dotyczącej języka angielskiego,
  • zwiększenie motywacji uczniów do nauki języka obcego,
  • ogłoszenie wyników konkursu wiedzy z języka angielskiego.
Po powitaniu przybyłych osób, rozpoczęła się pierwsza część apelu: prezentacja metody TPR w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej. Uczniowie zaprezentowali układ taneczny do angielskiej piosenki o kolorach: "If you are wearing red...". Następnie wyświetlono prezentację multimedialną dotyczącą krajów anglojęzycznych oraz przydatności języka angielskiego w codziennym życiu. Zwieńczeniem apelu było wręczenie przez Pana Dyrektora Wiesława Wagę nagród oraz dyplomów dla uczniów biorących udział w konkursie. Na prośbę publiczności uczniowie Szkoły Podstawowej zabisowali i zostali nagrodzeni gromkimi brawami za swój powtórny występ. Za miłą atmosferę, jaka miała miejsce podczas apelu dziękują wszystkim uczestnikom organizatorzy: Magdalena Kumór i Konrad Ładowski.
Autor: Magdalena Kumór; Foto: Magdalena Kumór