Konkurs Różańcowy - 14.11.2018r.

20 listopada 2018

Dnia 14 listopada w naszym Ośrodku odbyło się rozdanie nagród z racji corocznego "Konkursu Różańcowego", który zorganizowały panie: Monika Zych, Ewelina Wiśniewska i Edyta Ziółkowska.

W tegorocznym Konkursie wzięło udział 28 uczniów. Uczniowie mieli za zadanie wykonać różaniec z różnych materiałów. Do Konkursu zgłosili się uczniowie następujących szkół: Branżowa Szkoła I Stopnia - 1 uczeń, Zasadnicza Szkoła Zawodowa - 3 uczniów, Gimnazjum - 6 uczniów, Szkoła Przysposabiająca do Pracy - 8 uczniów, Szkoła Podstawowa - 10 uczniów. W składzie jury byli: pan Dyrektor Wiesław Waga, pani Dyrektor Jolanta Żurek oraz pani Dyrektor Iwona Bąk.

Uczniowie wykonali swoje różańce z różnych materiałów, m.in. ze sznurka, guzików, z kasztanów, żołędzi, suszonych kwiatów, koralików, masy cukrowej i czekoladowej.

Ocenianie różańców poprzedziło świadectwo z filmu pt. "Teraz i w godzinę śmierci". Podczas oceniania przez członków jury wykonanych różańców chętni uczniowie poprowadzili modlitwę różańcową w intencji pokoju na świecie, Ojczyzny oraz własnych rodzin.

A oto wyniki Konkursu:

• I miejsce - Kacper (klasa II Szkoła Podstawowa),
  • II miejsce - Anna (klasa VIII Szkoła Podstawowa),
  • III miejsce - Dawid ( Klasa III Gimnazjum).

Wyróżnienia otrzymali: Weronika, Jarosław oraz Jakub.

Zwycięzcy Konkursu otrzymali nagrody, pozostali uczestniczy otrzymali dyplomy oraz upominki.

Autor: Monika Zych; Foto: Iwona Sobik, Ewelina Wiśniewska

• Powiększ zdjęcie wstęp