Wakacyjne życzenia!

23 czerwca 2021

Minął kolejny rok ciężkiej pracy, rok obfitujący w uczniowskie sukcesy. Po tym czasie wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów i nauczycieli czas wakacji.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego życzymy dyrekcji, nauczycielom, wychowawcom oraz uczniom i ich rodzinom udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na gorących plażach, w górach i nad jeziorami.

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym 2021/2022. Niech rozpoczynające się wakacje będą dla wszystkich dobrą okazją do rodzinnego odpoczynku oraz wspierania pasji i zainteresowań.

Życzymy Wam wszystkim, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Autor: Małgorzata Kocjan, Monika Zych