Rozstrzygnięcie Konkursu „Paszport Świętokrzyski”

22 czerwca 2020

SZANOWNI  PAŃSTWO!

Dla Szkół Podstawowych przygotowany został Konkurs pn. „Paszport Świętokrzyski” polegający na prawidłowym wykonaniu zadań dotyczących tematyki naszego regionu, jego historią i tradycją oraz przygotowaniu pracy plastycznej.

W konkursie wzięło udział czworo uczniów:

- Jagoda Gałka

- Gabriel Zych

- Jakub Fijołek

- Stanisław Sadowski.

Wybrane  i najładniejsze prace zostały opublikowane przez Organizatora na portalu społecznościowym  Facebook Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach.

Spośród wszystkich nadesłanych prac, komisja wybrała 10 najlepszych, a w nich znalazła się m.in. praca naszego ucznia Gabriela Zycha.

Wchodząc w link poniżej możemy oddać głos:

Aby praca miała szansę na zwycięstwo trzeba dać łapkę w górę (polubić).
Kliknij!!!!!!!

Daj znać znajomym!

O wyłonieniu zwycięzcy będzie decydować liczba punktów- jedno polubienie (like) to 1 punkt .

Praca, która zdobędzie największą liczbę głosów  wygrywa!

DZIĘKUJEMY LICZYMY NA WASZE  WSPARCIE – ORGANIZATORZY.