Przysposobiebnie do Pracy klasa IIIb SSPdP

Zajęcia są prowadzone w oparciu o:

• karty pracy,
  • filmy instruktażowe,
  • prezentacje multimedialne,
  • infografiki.

Materiały te zamieszczone są na tablicy - narzędziu do tworzenia interaktywnych zadań i prezentacji. Będą wykorzystywane też pomoce zamieszczone na platformie edpodreczniki.pl oraz materiały dostępne w paśmie programów edukacyjnych Telewizji Publicznej. Link do tablicy oraz pozostałe materiały i informacje są na bieżąco przesyłane do uczniów i do rodziców. Podstawowym kanałem informacji i komunikacji nauczycieli z uczniami i rodzicami jest poczta e-mail i komunikator. Zapewniony jest również kontakt telefoniczny. W celu sprawnego i szybkiego przekazywania informacji została utworzona prywatna grupa na portalu społecznościowym. W przypadku jednego ucznia, który nie ma dostępu do Internetu podstawowym sposobem komunikowania się jest rozmowa telefoniczna. Materiały w formie papierowej są wysyłane pocztą tradycyjną.

Przejrzyj materiały: kliknij tutaj