CZAS WOLNY

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

DZIEŃ ZIEMI

DZIEŃ ZIEMI, a nawet Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi ONZ przypada w równonoc wiosenną! W tym roku zachęcamy Was do tworzenia dla ziemi, czyli rysowania, malowania, fotografowania tego, co zainspiruje innych, aby działać dla naszej planety.  Pokażmy harmonię z naturą, równowagę pomiędzy gospodarczymi, społecznymi i środowiskowymi potrzebami obecnych i przyszłych pokoleń ludzkości.

Nie zapominajmy o naszej planecie szczególnie w tym trudnym teraz. W końcu jednorazowe rękawiczki możemy wyrzucić do pojemnika na odpady sztuczne, a do zakupów podchodzić racjonalnie. Liczy się każda aktywność, a wykonywana systematycznie okaże się dużym sukcesem!

POKAŻMY innym swoje prace, oznaczając je #EarthDay lub zamieszczając w komentarzach!

 

                                                                                                                                                   POZDRAWIAMY

24 kwietnia 2020

ZOSTAŃ W DOMU - jak spędzić czas w domu.

6 kwietnia 2020
Marcin W.

WITAMY WAS W KĄCIKU KULINARNYM!

         Zachęcamy gorąco do kreatywnego spędzania czasu wolnego w domowej  kuchni. Zaproponujcie rodzicom, babci, dziadkowi czy rodzeństwu wspólną zabawę w kucharzy.

Takie przygotowanie posiłków to nie tylko wspaniała zabawa, ale również świetny sposób na budowanie więzi w rodzinie. Samodzielnie przyrządzone danie to prawdziwy powód do dumy.

Wiele z tych pyszności robiliśmy w Ośrodku w grupach wychowawczych. Przypomnijcie sobie. To sprawdzone przepisy, które teraz możecie wypróbować w domach.

ZANIM PRZYSTĄPICIE DO PRZYGOTOWANIA POSIŁKÓW PAMIĘTAJCIE O DOKŁADNYM UMYCIU RĄK!

6 kwietnia 2020
Czytaj więcej o: WITAMY WAS W KĄCIKU KULINARNYM!